+90 (216) 365 69 63 info@eksenmetal.com.tr
Hakkımızda

Eksen Metal

EKSEN METAL İNŞ.TUR.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ. 2008 Yılından itibaren alüminyum korkuluk sistemleri bağlantı elemanları tasarımı ,dizaynı ve üretimi konusunda faaliyet göstermektedir.

Üretimini yaptığımız ürünleri yurt içinde ve yurt dışında oluşturduğumuz bayii ağıyla EKSEN Markası altında üretimini ve pazarlamasını yapmaktayız.

 Firmamız  Kurulduğu günden itibaren her geçen gün sahip olduğu bilgi ve birikimini kullanarak gerek ürün yelpazesini gerekse üretim teknolojisine paralel olarak kapasitesini sürekli artırarak sektörde kendine önemli bir yer edinmiştir. EKSEN METAL İNŞ.TUR.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.  yaptığı çalışmalarda maksimum  kaliteyi,minimum maliyeti ve en kısa sürede teslimi kendine sistem olarak görmüş ve bunu uygulamakta hiç sıkıntı yaşamamıştır.

Firmamız 2013 yılı itibarıyla kurumsallaşma ve markalaşma  çalışmalarına hız vererek ARGE ve kalite kontrol birimlerini daha da genişleterek üretim teknolojilerini ve kapasitesinin artırımına girmiştir.

Bu gün siz değerli iş ortaklarımızın ve yapı sektörünün gereksinimleri  doğrultusunda ürünlerinin tasarım ve dizaynını kendi bünyesinde yapabilen  ve en düşük maliyetlerde , kaliten ödün vermeden çok kısa süre üretebilen bir firma haline gelmiştir. 

EKSEN METAL İNŞ.TUR.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.  olarak bu güne kadar yaptığımız çalışmalardan aldığımız güçle  Bundan sonrada kendini sürekli yenileyerek ,daha  sağlam adımlarla yoluna devam edecektir.

EKSEN METAL İNŞ.TUR.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.  olarak gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteklerinizden dolayı teşekkür ederek , sizlere çok uzun yıllar hizmet vermeye devam edecektir